سخــنی با والــدین گـــرامی دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی دکتر معین ناحیه 3 کـــرج

 *  مدرسه منزلگاه دوم فرزندان شماست و امانتی در نزد مسؤولین دبیرستان می باشند ، از شما انتظار داریم حداقل هــر ماه یک بار به دبیرستان مراجعه نموده و از امور تحصیلی و انضباطی فــرزندان خود مطـلع شویــد.

 *   در مواردی که به منظور مشاوره های آمــوزشی و تربیتی ازشما دعوت به عمل می آید به موقع در دبیرستان حضور یافته و به طور فعال همـکاری نمایید .

*    دلایل تأخیر ورود یا غیبت فـرزنـد ان خود را در همان روز به دبیرستان اطـلاع دهید تا در روز بعد دانش آموز  برای حضور در کـلاس با مشکل مـواجـه نگــردد .

*   بر اوقات فـراغت فرزندان خود نظارت کافی داشته باشید و در مـواردی که لازم باشــد مسؤولین دبیرستان را در جـریان چگونگی استـفاده اوقات فراغت قــرار دهیــد .

*  چنانچه نیاز است در مورد فـرزندان شمـا یا خانواده های محترم ، مسؤولین دبیرستان اطـلاع خاصی داشته باشند موارد را به مسؤولین اطـلاع دهیـد تا تصمیمات مقتضی اتخاذ گــردد.

*  در جلسات دیــدار با دبیران که در طـی هر ترم برگزار میگــردد فعالانـه شرکت فرمایید تا از نزدیک با دبیران بیشتر آشنا شوید .

 * *   جلسه  اعلام نتایج امتحانات تابستان 95 در همین سایت به اطلاع شما خواهد رسید .

 * 

 

                                                                     ****************************************************************************

  والدین گرامی دانش آموزان :   ثبت نام کلاسهای تابستان 1395  شروع شده است  . 

   1-  به حول و قوه الهی با تلاش بی وقفــه مسئولین و دبیران گـرامی تدرسی دروس در کمال آرامش وسـلامت کامل با حضور پر شــور دانش آموزان و رعایت مقررات آموزشی انجام خواهد  شــد .

      2 -  از آنجایی که امتحانات تابستان  زمینه ای برای رشد و ارتقای تحصیلی و دست یابی به اطلاعات علمی در خصوص آمادگی برای امتحانات ضمن سال  می باشد لازم است از اتلاف وقت جلوگیری نمایید و تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید دانش آموزان فرصت طلایی تابستان  را از دست بدهند زیرا فرصت مانند ابر زود گذر می باشد و پشیمانی بعد از آن فایده ای ندارد .

                                                                                            از دقت نظر اولیای گرامی و دانش آموزان فعال متشکریم :

                                                                                                                     دبیرستان غیر دولتی دکتر معین

به اطلاع اولیای محترم دانش آموزان می رساند گزارش شماره 20 اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج در خصوص قبولی امتحانات خرداد ماه سالهای سوم ریاضی فیزیک منتشر گردید و در برد اداره آموزش و پرورش دایره متوسطه دوم نصب گردیده است به لطف خداوند سبحان و هدایت و رهنمودهای مدبران مدیریت دبیرستان و تدریس خوب و بدون وقفه دبیران و تلاش مستمر و جدی دانش آموزان خرداد 95 نیز مانند خرداد 94 کسب رتبه قبولی اول امتحانات نهایی خرداد کما فی السابق از آن دبیرستان دکتر معین گردید و بار دیگر در بین دبیرستانهای ناحیه 3کرج درخشید . جا دارد از زحمات مسئولین و دبیران دبیرستان و هماهنگی اولیای گرامی دانش آموزان تشکر و قدر دانی نمائیم ، به امید آن که در سنوات آتی شاهــد درخشش و پیشرفت درسی فرزندان شما باشیم .هــذا من فضل ربی

جدول گزارش شماره 20 اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج در مورد قبولی   خرداد95 سال سوم ریاضی

 

ردیف
نام آموزشگاه
تعداد دروس کتبی
نمره بالای 10
درصد قبولی
میانگین نمره
1
دکتــر معیـن
570
540
94/73
14/88
2

3

4

5          
6          
7          
8          
9          
10          
11          
12          
13          
14          
15          
16          
17          
18          
19          
20          
21          
22          

به خاطر حفظ حرمت از ذکر اسامی سایر دبیرستانها معذوریم

                     با تشکر دبیرستان غیر دولتی دکتـــــــــر معیـــــــن